Veli Görüşleri

VELİ GÖRÜŞLERİ

Henüz 2 yaşına yeni girmiş kızımı yani canımı emanet ettim Maya Anaokuluna….. Bezimizi çıkarmamıştık bile ve okulun en miniğiydi… Kucaklarda büyüdü prensesler gibi. 4 yıl boyunca hiç sıkıntı duymadan, problem yaşamadan gönderdim Zeynep imi ve çok mutlu anlar yaşadık sayenizde… Kurucusu, okul müdiresi, kızımın canından çok sevdiği öğretmeni ve yardımcılarıyla hakkınızı ödeyemeyiz… Yolunuz her zaman açık olsun..

 

ZEYNEP SORGUÇ   /    İREM HEYBETLİ SORGUÇ  /   UFUK SORGUÇ

ÖĞRENCİMİZ        /    ECZACI                                   /   GRAFİKER

 

Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz güvenilir bir kurum bana göre. Güleryüzlü yönetimi ve öğretmenleriyle, güvenli, hijyenik ve en önemlisi sevgi dolu ortamıyla hiçbir zaman beni yanıltmadı. Oğlumun okul öncesi eğitimindeki  güzel ve değerli katkıları için teşekkür ediyorum.

 

Kaan ARIKAN  /    Neslihan ARIKAN  /   Gökhan ARIKAN

Öğrencimiz      /    Uzm. Doktor           /   Doktor (Tusem Konya Şubesi Kurucusu)

 

Benim canımdan öte saydığım, gözümden sakındığım canım yavrumu ilk emanet ettiğim yer. 3 yıl süren eğitim yolculuğumuzda yavruma verdiğiniz o büyük sevgi, şefkat ve bunun yanında dörtdörtlük eğitiminiz için sonsuz teşekkürler. Hala yavrumun gülerek ve gururla hatırlayıp anlattığı güzel yürekli eğitim kadronuzla iyi ki vardınız. Hep de olun ki geleceğimiz olan minik kuzularımız hep sizler gibi emin ellerde olsunlar. Sizleri çok seviyoruz sevginize, yüreğinize emeklerinize sağlık.

Servet ÖZİNCE   /   Pınar ÖZİNCE       /     Serhat ÖZİNCE

Öğrencimiz         /   İng.Öğretmeni     /     Galerici

 

 

Merhaba

Benim oğlum üç yaşında anaokuluna başladı. Ayşe Hanım ve Hülya Hanımın liderliğinde çok başarılı ve uyumlu bir kadro ile hareket ettiler. Oğlum üç yıl boyunca bu okula gitti, ilk sene zaten memnunduk ama veli görüşmesinde gittiğimizde bizi en çok etkileyen şey Mehmet Barış’ın burayı evi gibi görmesi oldu. Öğretmenleri zaten çok  özverili sabırlı  ilgili ve sevgi doluydular asla gözüm bir an için bile arkada kalmadı ama oğlum bütün okulla selamlasınca çok şaşırmıştım. Bu uyum ve harmoni her yerde yaşanmaz. Üç yıl sonunda öğretmenlerimizden okulumuzdan ağlayarak ayrıldık ama oğlum pamuk yanaklı mis kokulu öğretmenlerini hala unutmadı ve halen de görüşürüz. Takıldığımız yerlerde Hülya Hocama sorduk en hassas konularda bizi aydınlattı yardımcı oldu etkili ve basit şekilde benim için süreci hafifletti. Okul psikoloğumuz ve görüşmelerimiz  çocuğumun gelişim sürecinde bana çok destek oldu.. Buradan bu vesile ile tekrardan sizlere çok teşekkür ederim, gönlümü her zaman rahatlattığınız için.. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Sevgi ile…

 

Mehmet Barış KIRCI  /   Şeyda Sertbeş KIRCI  /   Zafer KIRCI

Öğrencimiz                  /   İngilizce öğretmeni    /   Subay

 

 

Çocuğumuzun gelişimi, eğitimi ve güvenliği için  yuva sıcaklığını aratmayan samimi kadrosuyla gözünüz arkada kalmadan teslim edebileceğiniz tek adres.. İyi ki varsınız sizi çok seviyoruz.

Ayten ELİBOL / Özgür ELİBOL

KUYUMCU